СЕКРЕТИ МАКІЯЖУ

8 СПОСОБІВ, ЯК НАМАЛЮВАТИ СТРІЛКИ ПІДВОДКОЮ

Наші лайфхаки про те, як правильно зробити стрілки. Експериментуй та створюй неймовірні образи!
 

Лайфхак №1. Тонка + товста


Класичний варіант, як намалювати стрілки рідкою підводкою, - спочатку провести тонку лінію вздовж росту верхніх вій, а потім зверху зробити ще одну лінію, але вже товщу. Отже, спочатку підкресли ряд вій. Після цього намалюй кінчик стрілки біля зовнішнього куточка ока. Від хвостика веди лінію до середини повіки. Чим ближча відстань до внутрішнього куточка ока, тим тоншою повинна бути стрілка.

Скористайся РІДКОЮ ПІДВОДКОЮ ДЛЯ ОЧЕЙ MASTER INK з тонким фетровим аплікатором для створення неймовірно чітких ліній!

Лайфхак №2. Вся справа в контурі

 

Бажаєш отримати широку трендову лінію, а правильно фарбувати стрілки підводкою ти ще добре не навчилася? Візьми підводку-фломастер і проведи дві тонкі лінії: одну - від зовнішнього кутика ока вгору у напрямку до брови, другу - від центру ока, з'єднавши з першою. Зафарбуй вільний простір. Це легко! Спробуй!

Обирай MASTER PRECISE, ПІДВОДКУ-ФЛОМАСТЕР ДЛЯ ОЧЕЙ "ТОЧНЕ НАНЕСЕННЯ" для створення максимально ефектного погляду!

Лайфхак №3. Штрихи
 

Бежевими тінями виділи нижню повіку та зовнішній куточок ока. Тепер необхідно зробити два штрихи: від внутрішнього куточка ока до середини повіки і від зовнішнього куточка ока за межі повіки (в останньому випадку ти отримаєш кінчик стрілки). З'єднай дві уривчасті лінії разом. Щоб зробити стрілку більш чіткою та насиченою, нанеси другий шар підводки.
 

Лайфхак №4. Тебе врятує консилер і білий олівець!


Робити стрілки підводкою, особливо якщо вона рідка, досить важко. Є небезпека вийти за край, провести надто товсту або криву лінію. Не поспішай починати все спочатку! Візьми консилер або білий олівець і зафарбуй нерівності та зайве.
 

Лайфхак №5. Чайна ложка для погляду хижої кішки


Використай суху чайну ложку, щоб отримати фешн-ефект погляду хижої кішки або трендову графічну стрілку! Приклади ложку із зовнішнього боку ока. Заокруглена частина повинна опинитись біля куточка ока. Потім, немов під лінійку, проведи лінію.
 

Лайфхак №6. Граємо з трафаретами


Все дуже просто - слід вирізати по краю паперу стрілки потрібної форми, приставити саморобний трафарет до ока та провести по ньому лінію. Використовувати такий трафарет можна кілька разів або зробити декілька і кожен раз обирати нову стрілку.
 

Лайфхак №7. Візитка для рівного хвостика


У твоєму гаманці напевно завалялася візитка якогось магазину або салону. Приклади її до зовнішнього куточка ока та проведи лінію. Повтори те ж саме для другого ока. Стеж, щобкут був однаковим як для лівого, так і для правого ока. Ти отримаєш симетричні стрілки з ідеально рівним хвостиком.

Лайфхак №8. Клейка стрічка


Ще одна хитрість, як гарно зробити стрілки, - скористайся скотчем! Крім нього, тобі знадобиться лайнер. Якомога міцніше приклей під оком шматочок клейкої стрічки - він повинен закінчуватися у зовнішнього куточка брови (обери нахил на свій смак). Розташування краю скотча буде відповідати формі стрілки.

ТОБІ ЦЕ ПІДІЙДЕ