СЕКРЕТИ МАКІЯЖУ

9 порад, як візуально збільшити очі за допомогою макіяжу

Похвалитися великими виразними очима може не кожна дівчина. Наші ефективні б'юті-прийоми допоможуть тобі зробити очі більшими за допомогою макіяжу.

Покроковий макіяж для збільшення очей

9 порад про те, як візуально збільшити очі за допомогою макіяжу.

1. Консилер, щоб приховати темні кола

Сліди втоми роблять очі візуально меншими. Озбройся консилером під тон своєї шкіри та охайно розтушуй засіб для отримання максимально природного результату.

2. Білий олівець для свіжості погляду

Білим кайалом підведи внутрішній контур нижньої повіки (водну лінію). Біла лінія зіллється з білком ока та стане наче його продовженням. Завдяки цьому очі здаватимуться більшими, а погляд - свіжішим. Для спокійного денного мейка обирай світло-рожевий олівець - він менш помітний, ніж білий.

3. Поєднання темних та світлих тіней

У макіяжі для візуального збільшення очей обов'язково використовується комбінація тіней різного рівня насиченості. Темні тіні нанеси на складку повіки та на зовнішній куточок ока. Вони зроблять погляд виразнішим. Світлі тіні нанеси на центр, щоб збільшити очі.

4. Корекція форми та розрізу очей стрілками

Намалюй тонку стрілку від середини повіки. Хвостик стрілки зроби коротким і трохи потовщеним до краю або виведи його за межі повіки та спрямуй вгору. Намагайся промальовувати лінію трохи вище росту вій, подовжуючи око у напрямку до скроні та створюючи ефект погляду хижої кішки.

5. Правильне нанесення туші для вій

Довгі об'ємні вії збільшують очі, надають погляду глибини та виразності. Виконай завивку вій за допомогою щипців, щоб зробити погляд більш відкритим. Потім використай хорошу туш для вій.

Рухайся від коренів до кінчиків вій, затримайся на декілька секунд, злегка підкручуючи їх та створюючи красивий вигин. Накладай туш у два шари. Спеціальною щіточкою розділи вії та прибери надлишки туші.

Нижні вії можеш нафарбувати лише трохи - це допоможе розкрити очі, але не обтяжить макіяж

6. Круглі очі, як у ляльки

Підкрути вії та нафарбуй їх тушшю в один шар. Зроби акцент на центральній частині, додавши на вії кілька додаткових шарів туші. Ти отримаєш ефект розкритого лялькового погляду.

7. Сила світла

Ще один спосіб за допомогою макіяжу зробити очі більшими - висвітлити певні ділянки обличчя. Торкнись хайлайтером або тінями найсвітлішого відтінку внутрішніх куточків очей, зони під бровою, виступаючої частини вилиць. Так ти візуально віддалиш очі одне від одного, зробиш їх більшими, подовжиш внутрішню частину та розкриєш погляд.

8. Корекція брів для збільшення простору

Щоб зробити очі більшими, вчасно вискубуй і охайно підстригай брови. Видаляй волоски переважно з боку очей, а не чола - низькі брови тобі ні до чого. Маленькі очі добре гармонують з бровами у формі арки - вони залишають більше простору, створюючи вишукану рамку для очей і максимально відкриваючи погляд.

Завжди тримай напохваті косметику для брів. У час популярності широких, чітко окреслених брів - це важливий б'юті-помічник.

9. Smoky eyes для збільшення очей

За допомогою трендового макіяжу "смокі айс" можна візуально збільшити та подовжити очі. Чорним лайнером або олівцем підкресли лінію росту вій, рухаючись від центру нижньої та верхньої повіки (від середини зіниці) до зовнішніх куточків очей. Трохи розтушуй ватною паличкою або м'яким пензлем.

Замість чорного олівця можна взяти, наприклад, сірий або коричневий. Smoky eyes у світлих тонах ще краще відкриє погляд. З таким мейком ти вирішиш одразу два завдання: збільшиш очі та отримаєш димчастий ефект для створення загадкового образу.

ТОБІ ЦЕ ПІДІЙДЕ