СЕКРЕТИ МАКІЯЖУ

БРОВИ В ТРЕНДІ

Тренди 2015

Завдяки дуже поширеному зараз натуральному тренду, чітко оформлені, вищипані за всіма правилами брови більше не в моді. На зміну тонким бровам прийшли сміливі об'ємні і натурально широкі. З'являється все більше і більше засобів, які не тільки забезпечують декоративний ефект, але і доглядають за бровами. Теперь ми маємо приділяти таку ж увагу здоров'ю наших брів, як і волоссю.

Щоб твої брови виглядали модно і шикарно,

скористайся деякими порадами:

Не нехтуй спеціальним засобами. Щоб надати твоїм бровам модний доглянутий вигляд, тобі може знадобитися відразу кілька засобів.

Не бійся цього, адже для ідеального макіяжу часто досить красиво оформити брови і нанести тон і туш для вій.

Йди за природною лінією брів. У 90% випадків природа дарує нам ідеальну форму, з якою ми з легкістю розлучаємося спочатку, і до якої, всього після кількох корекцій, практично неможливо повернутися.

Уважно проаналізуй довжину, об’єм і пропорції своїх брів, перш ніж діставати пінцет: можливо, тобі буде достатньо хорошої туші для брів, щоб правильно укласти їх?

Щоб твої брови виглядали як з обкладинки глянцевого журналу: густі, насичені і доглянуті, тобі допоможе туш для брів. З цим засобом ти можеш «насичувати» колір не відразу, а поступово, у кілька етапів, і у фіналі ти отримаєш дивовижний результат. Адже туш не тільки насичує брови кольором, але і має відмінниий фіксуючий ефект.

Хіт-парад найзнаменитіших брів

Дивлячись на обличчя найпопулярніших актрис, моделей та ITgirls Кари Дельвінь, Джиджи Хадід, Емілі ДіДонато, Лілі Колінз, Майлі Сайрус, Софі Вергари, ми можемо сміливо стверджувати, що широкі, натуральні, масивні брови - гарантія максимальної уваги і успіху. Бери з них приклад, відклади в сторону зайву корекцію і перевір на собі це зухвале і бажане твердження.

Основні помилки при корекції брів

Часто, роблячи корекцію брів самостійно, ми припускаємось досить стандартних помилок. Як уникнути їх? Давайте розглянемо найпоширеніші приклади.

Брови занадто тонкі

Витончені «здивовано-піднесені» брови були найзаповітнішою мрією дівчат з 80-х. 90-ті разом із епохою топ-моделей принесли моду на природні густі брови, і ця тенденція особливо актуальна тут і зараз. Але якщо ти не маєш таких брів від природи, та ще й трохи перестаралася з вищипуванням - не зневіряйся. Зробити брови товщими допоможе правильно підібраний олівець для брів.

Додавайте ширини бровам по нижній лінії, яка завжди більш чітко окреслена, на відміну від верхньої.

Брови занадто темні

Завжди дотримуйся правила - чим вище рівень контрастності, тим темніше брови. Високий рівень контрастності - це коли різниця між відтінком шкіри і кольором волосся велика, низький - коли ця різниця непомітна або її практично немає.

Іншими словами, якщо Ви блондинка зі світлою шкірою, то активні чорні, сірі або рудуваті брови будуть виглядати дивно і неприродньо. Брюнетки ж можуть дозволити собі більш чітко оформлені контрастні брови.

Сердиті брови

Найчастіше природність настільки захоплює нас, що ми вже не в змозі оцінити, наскільки гармонійно виглядають на обличчі природні брови. Це прекрасно, якщо брови не знають корекції, але при цьому потрібно звернути увагу на вираз обличчя.

Якщо брови занадто товсті, зрослі на переніссі, товсті на кінцях або ж нависають над підбрівною дугою, відкидаючи тіні - такі брови, всупереч всім міркуванням, підлягають безсумнівній корекції. У всьому важливо дотримуватися почуття міри.

ТОБІ ЦЕ ПІДІЙДЕ