СЕКРЕТІ МАКІЯЖУ

СТРІЛКИ НА ОЧАХ РІДКОЮ ПІДВОДКОЮ

Стрілки на очах: як намалювати стрілки рідкою підводкою

Отримай найвитонченіші стрілки для стильного мейку, використовуючи класичну рідку підводку. Стрілка тонким шаром лягає на повіку і моментально висихає, залишаючи чудовий контур. Вона довго тримається на очах і виглядає свіжою навіть через декілька годин.
 

Знаючи, як малювати стрілки рідкою підводкою, та трохи попрактикувавшись, ти зможеш самостійно вирішувати такі завдання:
 

- коригувати форму та розмір очей;
- надавати погляду максимальної виразності;
- підкреслювати розріз очей;
- ставити акцент у макіяжі.
 

Зрозуміло, що зробити стрілки рідкою підводкою для очей набагато складніше, ніж лайнером або олівцем. Але ми розповімо про деякі лайфхаки, які суттєво спростять тобі роботу. Щоб бути завжди у центрі уваги, використовуй РІДКУ ПІДВОДКУ ДЛЯ ОЧЕЙ MASTER INK з ультра-тонким фетровим аплікатором. 

Вона розширює простір для фешн-дизайну стрілок.
 

Як правильно малювати стрілки на очах рідкою підводкою

Розглянемо основні кроки та корисні поради, які допоможуть тобі намалювати гарні трендові стрілки рідкою підводкою:
 

- Очисти шкіру повік своїм засобом для зняття макіяжу. Потім нанеси пудру або праймер. Це зробить стрілку більш довговічною, не дозволить їй розпливтися через декілька годин.
 

- Розмісти дзеркало на рівні підборіддя. Обіпрись ліктем руки, якою ти плануєш проводити лінії, на стіл. Так ти зафіксуєш положення, запобігши зміщенню руки у найвідповідальніший момент.
 

- Малюй стрілку при розплющених очах, дивлячись трохи вниз. Верхня повіка злегка опущена, але не натягнута. Натягуючи шкіру, ти отримаєш стрілку неправильної форми. Наприклад, кінчик замість напрямку вгору, буде спрямований донизу. В результаті цього, кутики очей візуально опустяться, і ти отримаєш сумний вираз обличчя. Золота середина - намітити контур при розплющених очах, а промалювати його як слід вже при заплющених.

- Проведи тонку лінію, рухаючись уздовж контуру верхніх вій від внутрішнього куточка ока до зовнішнього, трохи виходячи за його межі. Для створення більш сміливих стрілок намалюй вигнутий і довгий кінчик.
 

- Рухайся з кінця щойно проведеної лінії до центру повіки, наносячи другий шар підводки. І пам'ятай: чим ближче ти підходиш до внутрішнього куточка ока, тим тоншою повинна бути лінія. Повтори те ж саме з іншим оком.
 

- Простіший варіант - спочатку намалювати стрілку олівцем, а потім зверху нанести рідку підводку. Погодься, що прибрати недоліки олівця набагато легше, ніж підводки, яка моментально висихає на шкірі.
 

- Не забувай прибирати надлишки фарби з пензлика. Так можна легко уникнути плям на повіках.
 

- Форму та кінчик стрілки обирай самостійно, в залежності від особистих переваг і форми очей.
 

- Для отримання яскравої насиченої лінії промальовуй підводку двома шарами.

- Дуже важливо дати рідкій підводці час висохнути. Для цього на 30 секунд опусти повіки або повністю заплющ очі (тільки не примружуйся!). Так лінія не розмажеться і не залишить відбитків на верхній повіці.
 

Тепер ти знаєш, як малювати стрілки рідкою підводкою на верхній повіці. Для нижньої повіки використовуй більш м’які засоби, що краще розтушовуються. Наприклад, олівець для очей. Виняток - святковий і подіумний макіяж, фейс-арт (але все одно не у всіх випадках).

На закінчення нафарбуй вії тушшю - це зробить твій мейк довершеним.

ТОБІ ЦЕ ПІДІЙДЕ