СЕКРЕТИ МАКІЯЖУ

ТРИ ДІВЧИНИ ТА ЇХНІ НОВІ БРОВИ

texture image
hero image
СЕКРЕТИ МАКІЯЖУ

КАТЯ КОЛЬЦОВА

Починати корекцію форми брів варто з ретельного прочісування. У Каті очі трошки далеко посаджені, якщо ми трохи наблизимо брови одна до одної, то це буде менш помітним. Зовнішній хвостик брови повинен не виходити за уявну лінію, яка проходить через зовнішній куточок ока і крило носа. Власниці світлих або безбарвних брів люблять надати їм трохи кольору і насиченості.

За допомогою олівця для брів і нової туші для брів Brow Drama надаємо природну насиченість і глибину. Ця туш має спеціальний аплікатор, який фарбує волоски брів, а не шкіру. Ми можемо поступово насичувати колір брови, робити його більш темним, але при цьому мати дуже природний ефект. 

Трохи прокрасивши брову, ми бачимо місця, які потрібно підкоригувати і зробити більш щільними. Тут нам знадобиться олівець для брів Master Shape зі спеціальною щіточкою, за допомогою якої будемо прочісувати і коригувати брову. Тіло брови - найбільш насичена і щільна частина, його підкреслюємо сильніше, а хвіст брови- найделікатніша частина. Олівець має приємну воскову текстуру, яка дозволяє  нам  легко  розтушовувати  його. Не забуваємо постійно використовувати щіточку і прочісувати брови, укладаючи їх у напрямку вгору і до скроні. Таким чином ми отримаємо ідеальну форму. 

Фінально можна використовувати туш для брів Brow Drama для того,  щоб укласти брови, адже вона має ефект стайлінгу.ЯК ПІДКРЕСЛИТИ СВІТЛІ БРОВИ

ЯК ПІДКРЕСЛИТИ СВІТЛІ БРОВИ

Правило макіяжу білявок №1 – підкреслені брови, темніші від кольору волосся на один тон. Додати світлим бровам кольору та більшої виразності просто з олівцем Master Shape та тушшю для брів Brow Drama від #MaybellineNewYork
ДИВИТИСЯ
texture image
hero image
СЕКРЕТИ МАКІЯЖУ

АЛЬОНА КОЛТУНОВА

У Альони густі природні брови, і вона практично ніколи не коригує їх за допомогою пінцета. Мені це подобається, адже її брови густі, виразні і відмінно гармонують з її великими і красивими очима. Що б я хотіла змінити – це додати трохи симетрії і густоти бровам там, де її не вистачає.

Я почну з того, що розчешу брови, видалю з них надлишки тонального засобу і пудри і почну насичувати їх кольором за допомогою туші для брів Brow Drama.

Вибираючи відтінок засобу для корекції брів, ми завжди повинні звертати увагу на різницю між кольором волосся і шкіри. Чим більше ця різниця, тим більш контрастні і темні брови ми можемо собі дозволити. Тому я використовую туш Brow Drama темно-коричневого відтінку. Гостро заточеним олівцем для брів ми зовсім злегка заповнюємо брови. Наша мета - натуральний, природний вигляд брів, вони не повинні   виглядати нафарбованими. У мене немає претензій до форми і довжини. Ця форма брів ідеально поєднується з очима Альони, виразними і великими. Якби вони були тонші, це б не виглядало настільки гармонійно. Робимо хвостик брови візуально більш густим за допомогою гостро наточеного олівця. І на завершення укладаємо брову за допомогою туші Brow Drama. Надаємо їй напрямок і насичуємо кольором.ЯК ОФОРМИТИ ШИРОКІ БРОВИ

ЯК ОФОРМИТИ ШИРОКІ БРОВИ

У тебе натуральні густі брови? Тоді відео від #MaybellineNewYork саме для тебе! Всього три кроки – і твої брови стануть ідеальними!
ДИВИТИСЯ
texture image
hero image
СЕКРЕТИ МАКІЯЖУ

ОКСАНА СКВОРЦОВА

У Оксани від природи красивий колір волосся, і при цьому вона має темний відтінок брів. Мені дуже подобається цей колір, він контрастний і в той же час природний. Єдине, що мені б хотілося змінити - додати їм об’єму, товщини.

Для того, щоб додати об’єм бровам, я буду використовувати тіні Color Tatoo відтінку №40 і скошений пензлик. Корекцію брови ми починаємо з того, що розчісуємо брови в різних напрямках, щоб видалити надлишки пудри і тональних засобів.

Починаємо профарбовувати брови за допомогою гелевих тіней по нижній лінії, щоб вони не виглядали надто вищипаними. Не забуваємо одночасно прочісувати і укладати їх за допомогою щіточки, тоді тіні будуть лягати природно, без надлишків. Також хочеться додати трохи довжини. Профарбовуємо початок брови рухами знизу вгору за допомогою пензлика і знову її прочісуємо. Використовуємо туш для брів Brow Drama коричневого відтінку в якості завершального етапу. Тут вона виконає функцію коректора кольору та стайлера. 

Укладаємо брови в потрібному нам напрямку за допомогою сферичного наконечника щіточки.ЯК НАДАТИ ОБ’ЄМУ ТОНКИМ БРОВАМ

ЯК НАДАТИ ОБ’ЄМУ ТОНКИМ БРОВАМ

Твої брови – тонкі, наче з моди 90-х? Мрієш про трендові густі брови як у зіркових красунь? Офіційний візажист Maybelline New York в Україні Катя Булах розкриває секрет, як надати об’єму тонким бровам.
ДИВИТИСЯ

ТОБІ ЦЕ ПІДІЙДЕ