СЕКРЕТИ МАКІЯЖУ

ЯК І ЧИМ ЗМИТИ ТУШ: ПОРАДИ ЕКСПЕРТІВ

Ти дуже втомилася після робочого дня? Пізно повернулася з вечірки? Це не привід лягти спати із залишками косметики на обличчі. Ось три причини, чому важливо змити туш для вій, прийшовши додому:
 

1. Незмитий мейк може спричинити набряк повік і почервоніння очей;
2. Залишки туші заламують вії, які потім складно випрямити;
3. Косметика бруднить постільну білизну та може навіть зіпсувати її.

Щоденне зняття макіяжу повинно стати для тебе непохитним законом.
 

Ні - милу та спиртовмісним засобам!

Вода з милом - не найкращий помічник в очищенні шкіри навколо очей та вій. Луг негативно впливає на ніжну шкіру очей й може спричинити подразнення та почервоніння, а згодом - ще й передчасну появу зморшок. Крім того, ретельно відтираючи косметику, ти ризикуєш залишитися без вій.
 

А ось ще один малоефективний і травмуючий спосіб прибрати туш - витерти очі сухим рушником. Так ти пошкодиш і вії, і повіки.
 

Існує чимало безпечних та результативних варіантів, як і чим змити туш із вій. Обери один з них!
 

Двофазний засіб

Найоптимальніший метод - використання спеціально розробленого засобу для зняття макіяжу з очей. М'які олійки в його складі швидко й ніжно розчиняють навіть водостійку туш.
 

Спосіб застосування двофазного засобу:

1. Струсни пляшечку, щоб змішати два шари.
2. Нанеси рідину на ватний диск і приклади до вій на кілька секунд.
3. Проведи диском від низу до верху, рухаючись від зовнішнього куточка ока до носа.
4. Якщо навколо очей залишилися сліди косметики, візьми ще один ватний диск та повтори процедуру.
5. Для видалення мейку з другого ока використовуй новий чистий диск.
 

ЗАСІБ ДЛЯ ЗНЯТТЯ ВОДОСТІЙКОГО МАКІЯЖУ З ОЧЕЙ EXPERT EYES сладається з двох фаз - блакитної, збагаченої оліями, та прозорої на водній основі - ефективно прибирає навіть водостійку туш і доглядає за шкірою навколо очей.

 

Продукт для чутливих очей

Якщо твоя шкіра чутлива та схильна до почервонінь, краще скористатися спеціальним продуктом для чутливих очей. Його склад відрізняється від аналогів.
 

Як правильно змивати туш із вій при чутливих очах:

1. Нанеси засіб на ватні диски і приклади їх до очей на 15-20 секунд.
2. Змиваючи туш, не розтягуй і не три шкіру. Рухайся від центру до периферії.
3. І не забудь перевірити ділянки між віями - чи не лишилося там косметики?
 

М'ЯКИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ЗНЯТТЯ МАКІЯЖУ З ОЧЕЙ EXPERT EYES призначений для чутливих очей і тих, хто носить контактні лінзи. Формула з Алантоїном та екстрактом волошки заспокоює ніжну шкіру навколо очей.

 

Зіпсувала мейк? Не починай все спочатку!

Якщо, наносячи туш або підводку, ти припустилася помилки, виправити її легко за допомогою засобу для зняття макіяжу та ватної палички або спонжа.
 

Проблема №1. Туш грудочками та сліди на шкірі. Не три туш відразу після нанесення - вона тільки ще більше розмажеться. Почекай, доки шар підсохне. Потім чистою круглою щіточкою розчеши вії від коренів до кінчиків. За допомогою великого м'якого пензля струсни з обличчя грудочки, що обсипались. А утворені відбитки прибери ватною паличкою.
 

Проблема №2. Крива стрілка. Внеси точкові правки, використовуючи ватну паличку з невеликою кількістю засобу для очищення. Якщо потрібно стерти всю стрілку, не пошкодивши решти мейку, скористайся спонжем (очищуй кутиком спонжа).
 

Узявши за правило видаляти залишки косметики відразу після приходу додому або перед сном, ти зможеш запобігти появі недосконалостей, і твоя шкіра залишиться чистою!