СЕКРЕТИ МАКІЯЖУ

ЯК ПІДІБРАТИ ТІНІ ПІД КОЛІР ОЧЕЙ

Уміння робити правильний вибір тіней під колір очей - це високий рівень у мистецтві створення бездоганного мейку. Наші лайфхаки допоможуть тобі щодня придумавати новий фешн-образ.
 

3 ключові помилки, яких припускаються дівчата


Перш ніж розповісти, як підібрати тіні під колір очей, давайте розглянемо три основні помилки у створенні спокусливого макіяжу:

1. Я обираю те, що мені подобається. Не завжди те, що до душі, підходить до зовнішності. Є улюблений відтінок? Чудово! Але тільки якщо він поєднується з кольором твоїх очей. В іншому випадку ти отримаєш невиразний погляд.

2. Я добираю тіні під колір одягу. Звичайно, не варто фарбуватися тінями контрастного відтінку. Але й обирати косметику тон в тон з одягом теж не потрібно. Шукай золоту середину.

3. Я віддаю перевагу лише модним відтінкам. Важливо, щоб тіні підкреслювали природну красу.
 

Як вибрати тіні під колір очей за допомогою колірного кола


Спектральне коло - база для кожного професійного візажиста. Воно допомагає визначитися з відтінком тіней для того чи іншого кольору очей.

- Чорні та темно-карі очі. Тобі варто обрати такі тіні для темно-карих і чорних очей: світло-шоколадні, коричневі, темно-зелені, сливові, срібно-сірі, темно-пісочні, трав'яні. Не рекомендуються: помаранчеві, рожеві, теракотові.

- Медові та світло-карі. Бронзовий, горіховий, ліловий, зелений, світло-коричневий, темно-шоколадний, шавлія. Варто відмовитися від помаранчевого та рожевого.

- Зелено-карі. Темно-зелений, світло-коричневий, оливковий, золотистий з червоним відливом, бежевий, болотний. Не варто використовувати: рожевий.

- Горіхові. Перлинний, золотистий, бронзовий, шампань, яскраво-золотистий, сіро-блакитний, металік. Не пасуватимуть: зелений, яскраво-рожевий.

- Зелені. Тобі варто підібрати такі тіні для зелених очей: коричневі, золотисті, фіалкові, смарагдові, пурпурні, сливові, світло-жовті, мідні, бузкові. Не рекомендуються: блакитні, сині, рожеві.

- Блакитні. Фіалковий, гіркий шоколад, сірий, бронзовий, пісочно-золотистий, лавандовий, сіро-коричневий. Відмовся від рожевого, зеленого та блакитного.

- Сірі. Золотистий, рожевий, сіро-блакитний, слонова кістка, сіро-бежевий, золотисто-коричневий. Не використовуй: зелений, блакитний, бірюзовий.

- Сіро-блакитні. Темно-сірий, карамельний, фіалковий, сталевий, мідний, платиново-сірий, слонова кістка, золотистий. Не підійдуть: зелений, рожевий, блакитний.

Тобі буде важко правильно підібрати тіні під колір очей, не знаючи особливостей головних відтінків:

- Білий. Додає погляду чистоти і сяйва. Щоб бути у центрі уваги, обирай COLOR TATOO 24, СТІЙКІ ГЕЛЕВІ ТІНІ ДЛЯ ПОВІК 45 ВИКЛЮЧНИЙ БІЛИЙ, особливо для нанесення у внутрішніх куточках очей.

- Чорний. Надає очам виразності. Для сміливого мейку обирай відтінок №60 - ЧОРНИЙ НА ВСІ ЧАСИ. Але не захоплюйся - чорний тон робить очі візуально вужчими та додає кілька років.

Але не перестарайся - надлишок білого робить образ неприродним.

- Сірий. Універсальний колір, який пасує всім. Додає погляду м'якості. Обирай відтінок №55 "ВУГІЛЬНИЙ НАЗАВЖДИ" або №50 "ВІЧНЕ СРІБЛО".

- Коричневий. Робить погляд більш глибоким і загадковим. Різні відтінки бежевого та коричневого ти знайдеш у НЮДОВІЙ ПАЛІТРІ ТІНЕЙ ДЛЯ ПОВІК THE NUDES.

- Золотистий. Робить погляд блискучим.

- Блакитний. Чистий відтінок додає очам холодності. Тому використовуй зелено-блакитний, сіро-блакитний або іншу комбінацію для створення більш теплого погляду.

- Зелений. Надає очам прохолоди. Краще застосовувати з коричневим і жовтим.

- Фіолетовий. Не підходить для глибоко посаджених очей і за наявності слідів втоми на обличчі.

- Рожевий. Додає погляду чистого сяйва. Створюй безліч сяючих образів з палеткою тіней для повік THE BLUSHED NUDES. 

Пам'ятай: світлі кольори роблять погляд відкритим, а темні - візуально зменшують очі. Обережно працюй з контрастними відтінками. Дуже світлі тіні не радимо використовувати при темній шкірі та темних очах. А якщо у тебе дуже світлі очі, відмовся від класичних smoky eyes.

ТОБІ ЦЕ ПІДІЙДЕ