СЕКРЕТИ МАКІЯЖУ

Як правильно фарбувати губи червоною помадою: 5 порад

Голова йде обертом від десятків текстур та відтінків червоної помади? Ми допоможемо тобі зорієнтуватися й розповімо, як правильно фарбувати губи червоною помадою. Обирай свою техніку та свій особливий мейк для створення яскравого образу!

Вчимося правильно наносити червону помаду

Якщо ти вирішила поповнити косметичку червоною помадою, знай - ти смілива дівчина! Це серйозний крок, адже червоний колір кидає виклик суспільству.

Наші поради допоможуть тобі правильно нанести червону помаду.

Порада 1: Підготуй "інструмент"

Для ідеального макіяжу губ тобі знадобиться:

- цукровий скраб;
- бальзам для губ;
- контурний олівець;
- губна помада;
- розсипчаста пудра;
- тональний засіб;
- пензлик для губ;
- паперові серветки.

Додатково, залежно від обраного мейка, варто підготувати: прозорий блиск, розсипчастий пігмент з металічним блиском.

Порада 2: Зроби пілінг губ

Червона помада не терпить ані найменшого лущення. Губи повинні бути доглянутими, з рівною поверхнею. Щоб позбутися ороговілих клітин, за вечір до того, як нафарбувати губи червоною помадою, скористайся спеціальним цукровим скрабом. Нанеси засіб та охайно, без зайвого тиску помасажуй шкіру губ круговими рухами. Завдяки такій процедурі косметика ляже рівніше та триматиметься краще.

Зверни увагу! Якщо у тебе обвітрені або дуже чутливі губи, відмовся від пілінгу.

Порада 3: Подаруй своїм губам зволоження та живлення

Помада, особливо матова, сушить губи. Та й після скрабу шкірі потрібне відновлення. Тому нанеси на губи бальзам або гігієнічну помаду. Вони прискорять загоєння мікротріщин, наситять шкіру поживними речовинами та зволожать губи. Користуйся бальзамом відразу після пілінгу та безпосередньо перед тим, як фарбуватися червоною помадою. Але не забудь почекати, доки засіб всотається. Інакше нанесена зверху помада розмажеться.

Порада 4: Займись обличчям

Червона помада не терпить недосконалостей на шкірі. Вирівняти колір обличчя та приховати недоліки допоможуть тональний засіб, консилер і пудра. Особливу увагу приділи контуру губ й ділянці навколо рота. Щоб зняти зайвий блиск, промокни губи паперовою серветкою.

Порада 5: Вибери свою трендову техніку нанесення червоних відтінків!

Ти стежиш за модою? Тебе надихають світові фешн-покази? Тоді пропонуємо 4 трендові б'юті-образи та просту покрокову інструкцію для їхнього створення.

Ефект зацілованих губ

Для більш природного та романтичного мейка.

1. Виконай усі вищезазначені процедури. Далі пензликом або подушечками пальців нанеси матову помаду на середину внутрішнього контуру губ. Охайно розтушуй так, щоб центр губ залишився найбільш яскравим, а зона, ближча до зовнішнього контуру, - лише трохи забарвленою пігментом.

2. Хайлайтером або консилером світлішого відтінку, ніж твій природний тон обличчя, познач ямку Купідона та зовнішній контур губ.

Ефект матових губ

Для ідеального графічного макіяжу.

1. Виконай скрабування та нанеси бальзам, дай йому всотатися. Вирівняй тон шкіри.

2. Добре заточеним контурним олівцем, що максимально наближений до відтінку помади, познач галочку на верхній губі, рухаючись від центру до країв. Від верхніх точок проведи три перпендикулярні лінії до внутрішньої межі губ. Намагайся промалювати лінії якомога рівніше. Затушуй верхню губу олівцем. На нижній познач межу, провівши лінію від куточків до центру. Також затушуй олівцем. Дій вивірено та охайно. За природну лінію губ можна вийти не більш ніж на 1-2 мм.

3. Пензликом нанеси перший шар матової помади. Намагайся робити легкі мазки, починаючи від середини губ у напрямку до куточків. Не виходь за лінії контурного олівця. Надлишок помади прибери сухою серветкою. Потім нанеси другий шар та ще раз промокни губи серветкою. Завдяки пензлику ти отримаєш чіткі обриси та бездоганно профарбовані губи.

4. За бажанням, нанеси невелику кількість хайлайтера у ямку над верхньою губою.

Ефект вологих губ

Для спокусливого чуттєвого образу.

1. Виконай три перші кроки, як при створенні матового мейка.

2. Пензликом розподіли прозорий блиск з лаковим ефектом зверху червоної помади. Або виконай тільки два етапи, а на третьому використай рідку помаду COLOR SENSATIONAL ELIXIR. У цьому випадку блиск тобі не знадобиться.

Металевий ефект

Для сліпучого сяйва.

1. Повтори три перші пункти, що й при створенні мейка з матовою помадою.

2. Подушечками пальців нанеси розсипчастий пігмент із блискучими частинками на центр губ. Розтушуй металеві блискітки пензлем, рухаючись від середини до куточків губ.

ТОБІ ЦЕ ПІДІЙДЕ