СЕКРЕТИ МАКІЯЖУ

ЗАСОБИ ДЛЯ ІДЕАЛЬНИХ БРІВ

НАТУРАЛЬНІ ШИРОКІ БРОВИ

BROW DRAMA

НАТУРАЛЬНІ ШИРОКІ БРОВИ

Беззаперечний тренд – широкі та скульптурні брови. Неповторне рішення – туш для вій Brow Drama від #MaybellineNewYork. Вона має гелеву текстуру для того, щоб пофарбувати волосинки брів, зафіксувати їх та надати бажаної форми на весь день.
ДИВИТИСЯ

ТУШ ДЛЯ БРІВ

Тепер зафіксувати форму брів та профарбувати їх одним рухом – легко! Завдяки гелевій основі та спеціально підібраним пігментам твої брови матимуть природний та доглянутий вигляд. Текстура без грудочок, не зафарбовує шкіру під бровами. А наша унікальна щіточка-сфера зробить нанесення простим та приємним.

ЯК НАДАТИ ОБ’ЄМ ТОНКИМ БРОВАМ

COLOR TATOO

ЯК НАДАТИ ОБ’ЄМ ТОНКИМ БРОВАМ

Твої брови – тонкі, наче з моди 90-х? Мрієш про трендові густі брови як у зіркових красунь? Офіційний візажист Maybelline New York в Україні Катя Булах розкриває секрет, як надати об’єму тонким бровам.
ДИВИТИСЯ

СТІЙКІ ГЕЛЄВІ ТІНІ ДЛЯ ПОВІК

Тіні COLOR TATOO також можна використовувати як тіні для брів, щоб із професійною точністю підкреслити їхню форму. Обирайте універсальний відтінок №40 Постійний Сірий.

СИМЕТРИЧНІ БРОВИ

MASTER SHAPE

СИМЕТРИЧНІ БРОВИ

Краса – це симетрія. Але іноді зробити брови симетричними так важко… було! Світовий експерт з макіяжу брів #MaybellineNewYork Марібет Мадрон задає професійний #лайфхак з олівцем Master Shape, який повинна знати кожна дівчина.
ДИВИТИСЯ

СЕКРЕТ ТВОЇХ БРІВ